Gratulálunk

Rólunk írták
Tavaszi sikerek a ProFITeamnél, Izland az úticél Facebook PDF Nyomtatás E-mail
2014. június 06. péntek, 07:39

profiteam5A tavaszi versenyszezonban is figyelemreméltó eredményeket ért el a ProFITeam Életmód Egyesület versenyzői. A Fit Kid kategóriában több érmet is begyűjtöttek és a nemzetközi kvalifikáció is sikerült. Május 14-én Szolnokon Nemzetközi Fit Kid „A” egyéni és „B”csoportos versenyt is rendeztek, ahol nagyszerűen szerepeltek a lányok. Csoportos kategóriában Kiss Csenge és Kovács Dorina duója 1. lett, Mészáros Zsófia és Szabó Kitti párosa pedig a 3. helyet szerezte meg.

Csoportos kategóriában a legkisebbek között, Minyonok címmel Nádasi Petra, Torda Boglárka, Sonkoly Sára, Hajdu Patrícia és Hajdu Kíra az 5.helyen végeztek, a Zsidó táncot előadó együttes tagjai (Uhrin Zsófia, Ecsedi Kinga, Soponyai Bernadett, Szabó Brigitta, Vittmann Larina) pedig megvédték tavalyi bajnoki címüket, idén is első helyezéssel szereztek örömet a nekik szurkolóknak. Az „A” kategóriás versenyzők mezőnyében Czinszki Réka 5. helyet szerzett, Gergely Glória pedig a 4.helyen zárt.

Május 17-én Székesfehérvár adott otthont az országos Fit Kid Dance versenynek. A koronázó városban Kiss Lilla Zsófia 2. helyezést ért el az I/A korcsoportban, Nádasi Petra élete második versenyén bajnoki címet zsebelt be az I/B., Mészáros Zsófia pedig címvédéssel a IX. korcsoportban, ugyancsak az 1.helyen fejezte be a versenyt. A csoportos Fit Kid Dance Show versenyen Egyiptom címmel a Csomor Dorottya, Tollas Alexandra, Glavanov Panna és Nógrádi Laura alkotta csapat egy harmadik helyezést szerzett a ProFITeam-nek.

Május 31-én Kiskunhalason Fit Kid „B” egyéni és „A” csoportos kategóriában országos szinten mérték össze tudásukat a legjobbak. Nyéki Ivett és Hanzelik Noémi 5.helyezést szereztek,Gergely Glória és Rigó Binka duója, pedig 4.helyen zárt. A csepeliek

„A” kategóriás zsidó tánca pedig a legjobbnak bizonyult. A győztes csapat tagjai: Uhrin Zsófia, Ecsedi Anikó, Trenyik Hanna. Hajdu Patrícia és Vittmann Larina.

• Kiss Csenge-3. hely

A tavaszi versenyek alapján Gergely Glória és a Fit Kid „A” kategóriás ötfős zsidó tánccal ProFITeam Életmód Egyesület kvalifikálta magát az októberben, Izlandon rendezendő Fit Kid Európa-kupára, ahol jó eséllyel indulnának a nemzetközi elsőségért, de a cseppet sem olcsó utazás – támogatók híján- sajnos veszélybe is kerülhet.

profiteamprofiteam3profiteam3profiteam4
Fit Kid: Hódmezővásárhelyen át Belgrádba vezet az út Facebook PDF Nyomtatás E-mail
2013. október 05. szombat, 13:18

Fit-Kid2Igazán impozáns létesítményben, a kiváló szervezésnek is köszönhetően remek körülmények között zajlott le az idei harmadik Fit-kid Grand Prix Hódmezővásárhelyen. Szeptember 28-án a csepeli ProfiTeam versenyzői közül többen is kvalifikálták magukat a belgrádi Európa-kupára.

A Fit Kid "A" kategóriás egyéni és Fit Kid "B" csoportos verseny mellett sort kerítettek a Fitness Women Open kategória legjobbjainak megmérettetésére is. Ez a verseny hivatott dönteni több korcsoportban is a novemberi, szerbiai Fit-kid Európa-kupán történő indulásról is. A csepeliek közül „A” kategória egyéniben: Czinszki Réka I. helyen végzett, így az összesített Grand Prix döntő I. helyén jutott ki az Európa-kupára, ugyanitt Nyéki Ivett az V. helyen zárta a versenyt. Gergely Glória kettős sikert aratott: kategóriájában megszerezte az I. helyezést, s ezzel a Grand Prix döntő végső győzelme is az övé lett, valamint a Fitness Women kategória legjobbjának kijáró díjat is bezsebelte,így ő is kvalifikálta magát Belgrádba. A „B” kategóriában Mészáros Zsófia és Szabó Kitti duó gyakorlata ezüstérmet ért. A dobogó harmadik fokára állhatott fel a Hanzelik Noémi, Ecsedi Anikó, Ecsedi Kinga, Soponyai Bernadett, Szabó Brigitta, Zsinkó Gréta összeállítású csapat, akik zsidó táncprodukciójukkal ugyancsak a Grand Prix döntő I. helyéig meneteltek. Velük tarthat majd Belgrádba Gergely Glória és Rigó Bianka, akik sikeres duó csoportos gyakorlatuknak köszönhetően harcolták ki a részvételt a november 1-je és 3. között sorra kerülő kontinensviadalra.

Fit_Kid1Fit-Kid3

Nyárköszöntő csepeli fitness sikerek Facebook PDF Nyomtatás E-mail
2013. április 30. kedd, 21:32

ProfiTeam1A Profi-Team Életmód Egyesület ismét szép sikerekkel hallatott magáról. A gyermek fitness kategóriában versenyzőket indító klub három helyszínen is a legjobbak között végzett.

A klub vezetője Siry Ágnes arról számolt be, hogy először március 23-án, Kecskeméten, az Országos Fit-Dance versenyen álltak szőnyegre a lányok, ahol egyéniben Sonkoly Sára a 2., míg Lázár Mira a 3. helyen végzett, csapatban pedig a Csekity Laura, Glavanov Panna, Nógrádi Laura, Trenyik Hanna, Vittmann Larina összeállítású ProfiTeam az 5. helyet szerezte meg.

Április 6-án Csongrádon rendezték meg az Országos Fit Kid versenyt, itt is születtek figyelemreméltó csepeli eredmények: egyéniben Ecsedi Anikó és Kovács Dorina a 2., Zsinkó Gréti a 3., Ecsedi Kinga a 6., míg Soponyai Bernadett a 8. helyen fejezte be a megmérettetést.

Székesfehérvár április 13-án adott otthont az előzőhöz hasonló versenynek, ahol már aranyérmet is akasztottak ProfiTeam-es indulók nyakába! Egyéniben Czinszki Réka és Gergely Glória nem talált legyőzőre, utóbbi a 2012-es Eb győzelme után ismét sikerrel vett egy akadályt. Ugyanitt Nyéki Ivett az 5. lett. Csoportban egy zsidó táncot adtak elő a lányok (Ecsedi Anikó, Ecsedi Kinga, Hanzelik Noémi, Szabó Brigitta, Soponyai Bernadett, Zsinkó Gréti), akiknél jobban ezúttal senki nem teljesített, így ők is a legjobbnak járó díjjal térhettek haza. Az egyesület Rocky Show-t előadó sportolói (Kiss Csenge, Kovács Dorina, Pereznyák Vivien, Ujfalusi Nikolett) pedig az 5. helyen zárták a székesfehérvári tornát.

ProfiTeam2ProfiTeam3

Gergely Glória sikere a Fit Kid Eb-n Facebook PDF Nyomtatás E-mail
2012. október 30. kedd, 14:47

Glria_estlyiHét ország több mint kétszáz versenyzője adott randevút egymásnak Székesfehérváron a X. Fit Kid Európa -bajnokságon. A csepeli ProfiTeam versenyzője Gergely Glória megnyerte korosztálya versenyét.

A Videoton Oktatási Központban megrendezett esemény fővédnöke Dr. Cser-Palkovics András, fehérvári polgármester volt, a díjakat pedig Székesfehérvár Önkormányzata nevében Mészáros Attila tanácsnok adta át a résztvevőknek.

A csepeli egyesületet képviselő Gergely Glória a 17 évesek mezőnyében végzett az élen, a 3 fordulóból álló megmérettetésen, ahol estélyi ruhában, fürdőruhában és gyakorlat bemutatása közben pontozták a bírák a résztvevőket.